Kronika ze 7. prosince 2018 – ČERTOVSKÁ SCHŮZKA

Dnešní schůzka vyšla kalendářně den po svátku Mikuláše, proto se jako každoročně odehrála v čertovském stylu. Nechyběly kostýmy, a ačkoli na to většina zapoměla, Lenka a její obličejová fixka vše hravě napravila. Nejprve jsme si popovídali a navázali hrou po oddílech. V té měli jednotlivé skupiny za úkol sepsat za deset minut co nejvíce věcí, které mají členové společné. Byli jsme samozřejmě velice kreativní, ať už šlo o místopisnou znalost (Všichni jsme byli v Jablonci, v Liberci, v Praze…) či vědomosti anatomické (všichni máme ruce, nohy, vlasy…).

Pak už následovala klasická hra „Poznej píseň pozpátku“, kterou vyhrálo družstvo s Matějem v čele – celkem 16 bodů z 22. Další pořadí si bohužel nepamatuju, ale neváhejte se přihlásit dole v komentářích 😉 Svou schopnost poznat píseň pozpátku si můžete zde v příspěvku vyzkoušet sami 🙂

Schůzku zakončila krátká, zato však úderná diskotéka, kterou si všichni moc užili, spolu s konzumací doneseného čertovského pohoštění. Myslím, že jsme si to všichni moc užili a těšíme se na další rok (a také na Vánoční schůzku).

Zapsal váš milovaný DJ kRyštoR 😀

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář