Výzva č. 7 – Podepisovací dovednosti

Ahoj,

ve výzvě číslo 7 prověříme svoji zručnost. Dlouho jsem přemýšlel, jakou výzvu mám vymyslet, aby ji dokázal splnit každý, kdo bude chtít, aby nebyla zároveň ani moc těžká a ani moc jednoduchá. Nakonec jsem vymyslel tohle:


Jak název napověděl, budeme se podepisovat. To každý z nás dokáže, ale určitě se většinou podepisujete jenom svou dominantní rukou (to znamená, že praváci píší pravou a leváci zase levou).

Tentokrát to bude jinak. Výzva zní následovně:

Podepište se tužkou, perem nebo propiskou na papír pomocí své nedominantní RUKY (ano, praváci levou a leváci zase pravou), poté NOHOU (je jedno, jakou) a také pomocí PUSY (udržet tužku mezi zuby bude nejjednodušší 😉 ).

Pokud vás je doma víc pohromadě, můžete se u toho navzájem vyfotit, určitě to bude spousta zábavy a snad se nasmějete 🙂 Jako obvykle, když nám nějaké fotky pošlete, my je vyvěsíme sem na stránky, aby se mohli pobavit i ostatní 🙂 Jako bonusový úkol můžete vyfotit vaše konečné produkty, ale nenapsat k nim, který z nich je který. Ostatní tak budou moct hádat, co jste napsali pusou, co nohou a tak dále.

Hodně štěstí při plnění výzvy,

Matěj

Zaslané obrázky

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář