Novinky

Publikoval jsem krátký článek shrnující novinky zde na webu! Čtěte zde.

Za chvíli je Podzimní pecka! Vzhledem k tomu, že 28. září letos vychází na čtvrtek, má mnoho z nás volný pátek a tak se v náš obvyklý termín v podstatě vytvořil prodloužený víkend. Z toho důvodu je pecka o týden dříve, aby nás jelo co nejvíce! Viz informace. No a v pátek 29. září se na schůzku vypravíme do plaveckého bazénu v Jablonci.

Začíná nám školní rok 2023/2024 a s ním i dráčatovské schůzky a akce! Aktualizovali jsme kalendář akcí, jsou doplněné schůzky na celý rok, také prázdniny a některé akce. První schůzka se uskuteční v pátek 8. září, viz informační příspěvek.

Máme za sebou poslední schůzku školního roku 2023! Přejeme všem krásné léto plné zážitků, všem, kdo jedou na tábor krásný tábor, a budeme se těšit v září na první schůzce! Sledujte web, vše přibude. Do té doby se mějte fanfárově!

Máme za sebou březnové schůzky na P, doufáme, že se všem líbily. Nyní budou záhy následovat Velikonoce; ještě před nimi pochopitelně zamíříme na  Velikonoční Pecku, tak se budeme těšit! Po Pecce a Velikonocích snad konečně budeme zase moci být v tělocvičně na Liberecké 31, sledujte ale kalendářík, abyste věděli, kde schůzky budou.

A je tu březen! Máme za sebou jarní prázdniny, během kterých jsme se bohužel nepotkali tak, jako roky předtím; snad jste si co nejvíce užili individuální program, který jste měli. O to víc také doufáme, že se uvidíme na speciálních schůzkách od P! A hlavně, že se na ně dobře nachystáte. Sledujte kalendářík. Pro více informací čtěte tento příspěvek 🙂

Máme za sebou Ledovou Prahu! Akce se moc povedla. Nyní nás čekají Jarní prázdniny. Na poslední schůzce jsme se dohodli, že půjdeme bruslit a do bazénu. Více informací najdete v kalendáříku akcí.

Schůzky pro letošní kalendářní rok jsou za námi. Přejeme Vám krásné svátky Vánoční, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok i nový rok 2023! Na první schůzce v něm se sejdeme klasicky ve škole 6. ledna.

Blíží se nám dvě důležité, ale moc fajnové akce. A to PECKY ROKU v sobotu 5. listopadu dopoledne v kině radnice. No a den předtím nás čeká promítací schůzka u Žuchových doma na Jugoslávské 20. Mj. si určitě společně pustíme videa z uplynulých let, už jich máme opravdu hodně. Máte z tábora blízkého kamaráda, který však na Dráčata normálně nechodí? Vezměte ho tentokrát s sebou!

Máme za sebou podzimní Pecku, dokonce už jsme vyvěsili fotky a napsali kroniku. Od října se schůzky budou pořádat ve škole, jak jsme byli zvyklí. Je však možné, že do školy budeme chodit jen jednou za dva týdny a budeme mít více pestrý program i mimo. Sledujte web, zejména pak kalendář.

Důležitá informace – během září (a možná i začátkem října) nemůžeme chodit do tělocvičny do školy z důvodu místní rekonstrukce fasády. Schůzky se normálně konají, za hezkého počasí budeme chodit na hřiště v Korejské ulici, jinak bude alternativní program. Sledujte KALENDÁŘ zde na webu, pro každou schůzku nemusí vyjít plný příspěvek, ale v kalendáři bude v popisku schůzky vždy uvedeno, kde a jak se koná. Více informací k našemu kalendáři jsme publikovali vloni, viz samotatný příspěvek.

Milá Dráčata, loňské velké prázdniny pomalu končí a začíná nám nový školní rok 2022/2023. Přejeme vám hodně úspěchů a příjemný start školního roku, ať už jdete do školy ve čtvrtek, pondělí, nebo až za pár týdnů, pokud vám školu opravují 😉

První schůzka se uskuteční v pátek 9. září, viz samostatný příspěvek.

Ahoj, máme publikováné informace ke slibovanému výletu o prvním víkendu v červnu. Pojedeme nakonec do kempu měsíční údolí v Mírové pod Kozákovem. Přejme si letní počasí, ať můžeme využít místního bazénu, podíváme se na Kozákovskou rozhlednu a určitě to bude fajn akce. Jo, a spíme v chatkách 😀 Podrobnosti zde.

Ahoj, počínaje pátkem 13. května 2022 opět budeme na všechny schůzky (mimo hnusné počasí) chodit ven na hřiště v Korejské ulici. Na sebe tedy oblečení, které nevadí zašpinit, a s sebou dostatek pití, neb nebude k dispozici kohoutek. Přezuvky naopak nosit nemusíte 😉 Sraz a konec klasicky u školy.

Ahoj, na základě debaty, kterou jsme měli ve Stráži na ringu, se chystáme opět na víkendový výlet s přespáním někam jinam, než na Pecku. Podrobnosti ještě nejsou, máme totiž kromě Kristýny a Branžeže ještě jinou možnost, u které zjišťujeme, zdali ji nevyužít. Sledujte, prosíme, web pro podrobnosti.

Ahoj, dle avíza nás čekají dvě nadupané víkendové akce. Tou první je Velikonoční pecka, tou druhou přesunutý Vydří Turnaj ve hře Ringo ve Stráži pod Ralskem. Sledujte kalendář i web, informace přineseme.

Ahoj,
normální schůzky nám opět začnou, a to už od pátka 25. února! Mezitím proběhnou jarní prázdniny a my doufáme, že se společně potkáme na připravených akcích, viz informační příspěvek.

Ahoj, článek k pokynům pro letošní Ledovou Prahu byl již publikován, najdete jej zde. Prosíme, mrkněte do něj. Najdete nějaké hezké odkazy k programu, který již máme kompletně připraven, ale hlavně také nějaké další pokyny. Ty se týkají zejména dětí 10-15 let kvůli MHD. Děkujeme za pozornost.

Přivítali jsme nový rok. Schůzky jsou bohužel prozatím pozastaveny, jejich organizaci zatím řešíme. Co je však jisté, je Ledová Praha, registrovat se můžete u Lenky. Podrobnosti stále dolaďujeme. Více informací najedete v tomto příspěvku.

Komentáře jsou uzavřeny.