Novinky

Na konec zimy a jaro 2024 už máme naplánováno pár fajn akcí! Jsou to:

  • Ledová Praha 2. – 4. února
  • Velikonoční Pecka 28. – 30. března
  • Vydří Turnaj v Ringu Stráž pod Ralskem 12. – 14. dubna

Předběžné informace viz informační příspěvek!

Začal nový kalendářní rok 2024! Hodně zdraví, štěstí a úspěchu. Na první schůzce se potkáme 5. ledna. Podrobnosti zde.

Novinkový panel se během podzima mnoho neplnil, tak alespoň rekapitulace. Proběhla podzimní pecka, téměř každou druhou schůzku jsme poctivě věnovali Dodgeballu, proběhly také letošní Pecky roku a přibyli nám i nějací noví členové. Do konce roku 2023 zbývá ještě čertovská schůzka, pak jedna klasická schůzka (to půjdeme letos naposled do tělocvičny) a těsně před štědrým dnem ještě Vánoční schůzka (To půjdeme k Žuchovým domů). Sledujte kalendář 🙂

Publikoval jsem krátký článek shrnující novinky zde na webu! Čtěte zde.

Za chvíli je Podzimní pecka! Vzhledem k tomu, že 28. září letos vychází na čtvrtek, má mnoho z nás volný pátek a tak se v náš obvyklý termín v podstatě vytvořil prodloužený víkend. Z toho důvodu je pecka o týden dříve, aby nás jelo co nejvíce! Viz informace. No a v pátek 29. září se na schůzku vypravíme do plaveckého bazénu v Jablonci.

Začíná nám školní rok 2023/2024 a s ním i dráčatovské schůzky a akce! Aktualizovali jsme kalendář akcí, jsou doplněné schůzky na celý rok, také prázdniny a některé akce. První schůzka se uskuteční v pátek 8. září, viz informační příspěvek.

Máme za sebou poslední schůzku školního roku 2023! Přejeme všem krásné léto plné zážitků, všem, kdo jedou na tábor krásný tábor, a budeme se těšit v září na první schůzce! Sledujte web, vše přibude. Do té doby se mějte fanfárově!

Máme za sebou březnové schůzky na P, doufáme, že se všem líbily. Nyní budou záhy následovat Velikonoce; ještě před nimi pochopitelně zamíříme na  Velikonoční Pecku, tak se budeme těšit! Po Pecce a Velikonocích snad konečně budeme zase moci být v tělocvičně na Liberecké 31, sledujte ale kalendářík, abyste věděli, kde schůzky budou.

A je tu březen! Máme za sebou jarní prázdniny, během kterých jsme se bohužel nepotkali tak, jako roky předtím; snad jste si co nejvíce užili individuální program, který jste měli. O to víc také doufáme, že se uvidíme na speciálních schůzkách od P! A hlavně, že se na ně dobře nachystáte. Sledujte kalendářík. Pro více informací čtěte tento příspěvek 🙂

Máme za sebou Ledovou Prahu! Akce se moc povedla. Nyní nás čekají Jarní prázdniny. Na poslední schůzce jsme se dohodli, že půjdeme bruslit a do bazénu. Více informací najdete v kalendáříku akcí.

Schůzky pro letošní kalendářní rok jsou za námi. Přejeme Vám krásné svátky Vánoční, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok i nový rok 2023! Na první schůzce v něm se sejdeme klasicky ve škole 6. ledna.

Komentáře jsou uzavřeny.