Výzva č. 12 – Nosem?

Ahoj všichni,

přeji krásné páteční dopoledne, přináším vám další výzvu 🙂

Minule jste se měli podepsat všemi různými částmi těla, což se vám podle fotek vcelku zadařilo, všechny podpisy byly čitelné. Je vidět, že jste šikovní a jen tak nějaké výzvy se neleknete. Před pár dny mě napadla další podobná výzva, možná jen trochu těžší, než ta předchozí 🙂

Opět půjde o šikovnost, ale tentokrát to bude trochu jiné. Máte za úkol na klávesnici napsat větu: „Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy“. To nezní zase tak hrozně, co? Má to háček. K psaní můžete použít pouze svůj nos, a nesmíte po sobě nic umazávat. Všechny překlepy, které váš noc nebo jiná část obličeje napíše, musíte nechat nesmazané 😀 Pokud se vám to povede, můžete se tu pochlubit textem samotným, ať už z telefonu, nebo z počítače. (malá nápověda – na počítači to bude mnohem jednodušší, než na malém telefonu 🙂 ) Text můžete psát do políčka ve formuláři níže, nebo ho do něj pak překopírovat.

Přeji vám hodně štěstí a také, abyste si při frustraci moc neomlátili klávesnici obličejem 😀 (nacvakávat všechny klávesy zpátky by určitě byla otrava 😉 )

Mějte pěkný víkend, pevné zdraví a nervy s karanténou. Váš

Matěj

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář