Předposlední a poslední schůzka ve školním roce 2023/2024

Ahoj,

V pátek 21. června nás čeká SPECIÁLNÍ schůzka. Sejdeme se u kostela na Horním náměstí. Tady dojde k rozdělení do týmů. Každý tým bude plnit zadané úkoly, které se týkají našeho města, ale i Dráčat. Každý tým bude mít doprovod vedoucího. Schůzka začíná i končí v obvyklém čase, jen místo konání je jiné. Přijďte včas a kdo má tu možnost, vybavený mobilním telefonem. Bude se fotit. Také pití a oblečení přizpůsobené aktuálnímu počasí.

Těšte se!

A závěrečná schůzka letošního školního roku – pátek 28. června. Za každého počasí se vydáme do Srnčáku, každopádně se ale zdá, že počasí bude pěkné. Mohlo by však i mírně zapršet, deštníkem či pláštěnkou s sebou nic nezkazíte. Koná se dřív!!

Sraz buďto v 13:45 u školy, nebo v 14:05 v Srnčáku. Návrat ze Srnčáku individuálně, většinou na nás rodiče čekají u Kauflandu, ale pochopitelně můžete jít domů i sami. Ze Srnčáku půjdeme kolem Kauflandu v 15.30. Doufáme v hojnou účast, společná schůzka bude po té až v září. Také máme připravenou další várku našich sběratelských placek, pro ty, kdo dorazí. S sebou dostatečně plnou lahev s pitím!

Těšte se na malé překvapení!

Za všechny – Lenka.

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář