Kronika z 8. září 2023 – první schůzky nového školního roku

Na dnešní schůzku jsme já s Lenkou dorazili o něco dříve, jelikož je nový školní rok, takže chceme být před školou určitě první a také se potřebujeme dohodnout s paní školníkovou na klíčích. Jako první dorazila, zhruba po deseti minutách, Rézi. Následovala Pája, která nám sdělila, že Luboš je bohužel doma se zánětem průdušek. Pak už byla čtvrtka, tak jsme se společně vydali ke hřišti. U přechodu nahoře v ulici zastavila bílá škodovka a z ní vystoupili Hugo s Anitkou, a už nás bylo šest. No, a asi tři minuty po té, co jsme vstoupili na hřiště, dorazila ještě Beky. Takže nás na schůzce bylo nakonec 7. To se docela hodilo, protože jsem dal shodou okolností tisknout právě 7 památečních placek. V průběhu schůzky jsem se i vytratil je domů převzít, nicméně mi tiskárna stále trošku blbne. Donesu je ale na příště, v čase psaní kroniky už jsou hotové a moc se, myslím, povedly.

Zpátky k programu schůzky. Na úvod jsme si hezky popovídali o tom, co jsme všechno dělali o prázdninách, a také, jaké jsou plány Dráčat pro následující školní rok. Už teď víme, že to bude nabité. Mimojiné máme v plánu nějaké tréninky dodgeballu přímo s kluky z Liberce, a určitě budeme hrát i na schůzkách v tělocvičně. Také nás není nějak hodně, takže máte-li nějakého kamaráda či kamarádku, které by se na Dráčatech mohlo líbit, neváhejte jej/ji během podzimu na schůzku vzít, aby si to mohl/a vyzkoušet.

Zahráli jsme si dvě kola Polívky, jednou na téma Dopravních značek, podruhé na téma Postav z Harryho Pottera. Po té tři kola schovávané, a následně Lenčinu hru se sbíráním papírových koleček. Souboj to byl velmi vyrovnaný, a jen těsně zvítězili Beky, Hugo a Štof. Pak Lenka ještě udělala jedno rychlé kolo hry Na Sultána a byl tu konec schůzky. To to uteklo. Ale už teď se těšíme na další týden!

Zapsal Štof

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář