Turnaj v ringu 2018 – kronika

Ahoj, dneska to bude maličko delší, protože vám povíme, jak jsme se měli na letošním Vydřím turnaji, turnaji ve hře ringo ve Stráži pod Ralskem, kde jsme strávili celý víkend.

Naše cesta začala v pátek na jabloneckém vlakovém nádraží. Pokračovali jsme autobusem z Liberce přímo do Stráže. Tam jsem se zabydleli v naší přidělené třídě (stejná jako pokaždé) a rozhodli se jít na boulder, kde jsme si jako vždy užili spoustu legrace a vyzkoušeli si lezecké i parkourové dovednosti. Večer před spaním jsme si na dobrou noc promítli celkem tři táborová videa.

Druhý den už začal turnaj. Na zahájení nám byla osvěžena pravidla a zhlédli jsme vystoupení mažoretek. Popřáli jsme si hodně štěstí do hry a rozešli se do určených tělocvičen.

Samozřejmě jsme se rozházeli, domluvili strategii a než začala naše hra, fandili o sto šest. Hráli jsme fér, svižně a s úsměvem na tváři, protože ač nejsme žádní profesionálové, hru jsme si moc užili a všechny týmy v mladší kategorii dokonce postoupili ze základních skupin, takže ostudu jsme si rozhodně neudělali. No a v příštím roce se to třeba podaří i dalším týmům z vyšších kategorií. 🙂

Po skončení turnaje a dobrém obědě jsme se odebrali do bazénu na zasloužený relax. Následovalo vyhlášení, získali jsme pamětní listy a upomínková trička. A už tu byl opět večer, tak jsme zahráli několik her k pobavení, mezi jinými i hybridní “schovávanou” a židlovanou.

Neděle. Ráno rychle vstát, snídat a pak jít balit a uklízet. To jsme zvládli rychle, odevzdali jsme třídu ve vzorném stavu a protože se nám ve Stráži líbilo, zůstali jsme až do poledního, a tento čas jsme opět věnovali aktivitám na boulderu.

Domů jsme dorazili spokojení, plní zážitků a natěšení na příští ročník.

Zapsali Lucka & Štof

Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na Turnaj v ringu 2018 – kronika

  1. Lenka říká:

    Díky, moc pěkně jste to zapsali. Ráda bych vyzdvihla také výkon družstva Terda, Matěj, Evžen, kteří uhráli na vítězné Poláky 11 bodů, což se žádnému jinému družstvu nepodařilo. Mocně jsme je povzbuzovali a hnali je kupředu. Pak bych ještě dodala k neděli, že ráno bylo velmi mrazivé a i přes to jsme se vydali na procházku k zámku. Víkend se moc povedl. Lenka.

Napsat komentář