Schůzka ve škole (resp. na školním hřišti)

Tento článek popisuje, jak vypadá klasická schůzka Dráčat ve škole a nebo na školním hřišti.

Pokud jdeme do školy, schůzka se koná cca. v čase 15:10 – 16:45. Někdy po třetí hodině se začínáme scházet na Liberecké ulici 31, před vchodem do školy, kam vstoupíme společně kolem 15:10. Opozdilci si zaklepají na některé z oken napravo od vchodu; všechna okna vedou do tělocvičny, takže vás někdo uslyší a přijde otevřít.

Konec schůzky je pak v 16:45 opět před školou. S těmi, co nechodí domů sami, vždy počkáme na příchod doprovodu. Jdete-li vyzvednout některé z dětí a nestíháte, dávejte nám, prosíme, včas vědět.

S sebou hlavně přezuvky. Kdo chce, ať si vezme pití, ostatní se napijí z kohoutku. Někdy se může hodit šátek či psací pomůcka.

 

Na hřiště chodíme cca. od května, a to za hezkého počasí, v případě deště jdeme do tělocvičny jako obvykle. Někdy se vypravíme na hřiště i začátkem podzima.

Pokud jdeme na hřiště, čas schůzky je stejný, jako když jdeme do tělocvičny. Sejdeme se také u vchodu do školy na Liberecké 31, a cca. v 15:15 odcházíme o dvě ulice vedle na hřiště, které se nachází na rohu ulic Korejská a Rýnovická; vstup je z Korejské ulice přímo naproti domu s adresou Rýnovická 2. Opozdilci si za námi dojdou, branka je po celou dobu schůzky otevřena.

Zhruba v 16:40 se na hřišti sbalíme a vracíme se ke škole, kdo chodí domů sám, může odejít přímo z hřiště. S těmi, co nechodí domů sami, vždy počkáme před školou na příchod doprovodu. Jdete-li vyzvednout některé z dětí a nestíháte, dávejte nám, prosíme, včas vědět.

S sebou hlavně dostatečně plnou lahev s pitím. Na sebe pevnou obuv a oblečení na ven/sportovní oblečení. Především by nemělo vadit ušpinění od hlíny apod. takže pokud se třeba ve škole fotíte, nezapomeňte si vzít s sebou převlečení! Sváteční šaty jsou dost nevhodné.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.